logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Opolski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

O oddziale

Drukuj

Doniesienia medialne - odpowiedzi i sprostowania

Wyjaśnienie do informacji przedstawionej w dniu 6 stycznia 2017 r. na antenie TVP Opole w Kurierze Opolskim pt. „Gdzie po pomoc?

10-01-2017

Wobec przedstawienia w Kurierze Opolskim  informacji dotyczącej niewłaściwego adresu Zakładu Usług Medycznych KAMMED spółka z o.o.  w Brzegu, ul. Ziemi Tarnowskiej 3 – pełniącego dyżur bólowy w zakresie stomatologicznej pomocy doraźnej, Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Opolu wyjaśnia, że adresy świadczeniodawców realizujących dyżury bólowe podane na stronie internetowej Oddziału są prawidłowe.

Dyżur stomatologiczny zapewnia:

1.  Zakład Usług Medycznych KAMMED spółka z o.o. - Brzeg , ul. Ziemi Tarnowskiej 3,  telefon: 508 259 499

2.  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PARTNER-DENTAL Marcin Marasek, Głogówek, ul. Ligonia 2, telefon: 795 081 710

Jednocześnie informujemy, że zarówno świadczeniodawca jak i OOW NFZ nie mają wpływu na  nadawanie numeracji poszczególnym lokalom przez Urząd Gminy w Brzegu.

 

Zakład Usług Medycznych KAMMED w Brzegu udziela świadczeń na ul. Ziemi Tarnowskiej 3. Jest również prawidłowo oznaczony logiem NFZ. Jednakże w związku z wątpliwościami powstałymi podczas realizacji materiału prasowego dotyczącego położenia Zakładu, zostanie on dodatkowo oznaczony przez świadczeniodawcę specjalnym banerem, co pomoże w sprawnym dotarciu Pacjentów na dyżur stomatologiczny.

Wszystkie aktualności